13.02.2019

Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко і голова профспілки підприємства Михайло Ронін зустрілися з учасниками бойових дій та воїнами - «афганцями» напередодні пам’ятної дати

13 лютого 2019 року напередодні 30-річчя виведення Обмеженого контингента військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у культурно-спортивному комплексі «Комунар» відбулася зустріч колишніх учасників бойових дій, воїнів-«афганців» та учасників АТО з генеральним директором ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолієм Яременко і головою профспілки підприємства Михайлом Роніним. 

Генеральний директор подякував воїнам за їх героїзм і мужність, проявлені в жорстоких боях, і за мирну працю сьогодні. Анатолій Степанович зачитав наказ по підприємству про грошове заохочення учасників бойових дій і побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, щастя, миру і добра. 

В свою чергу, воїни також подякували адміністрації і профспілковому комітету підприємства за увагу до них і всебічну підтримку. 

Возврат к списку