08.02.2019

Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко та голова профспілки підприємства Михайло Ронін зустрілися з ветеранами підприємства

08 лютого 2019 року у культурно-спортивному комплексі «Комунар» відбувся черговий день ветерана, на якому були присутні генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко та голова профспілки підприємства Михайло Ронін. Генеральний директор подякував ветеранам за їх багаторічну добросовісну працю на підприємстві, розповів про роботу «Комунара» у 2018 році та завданнях на 2019 рік. Анатолій Степанович відповів на ряд запитань, які задавали ветерани. Він також проінформував їх про громадську приймальню Голови ХОДА Ю.О. Світличної, яка вже рік працює в об’єднанні, і куди можуть звернутись не лише заводчани, а й вони, колишні працівники нашого колективу. 

В свою чергу, ветерани подякували адміністрації і профспілковому комітету підприємства за турботу про них і побажали колективу «Комунара» подальшої плідної роботи і процвітання. Під час цієї зустрічі щирі слова подяки від ветеранів пролунали і на адресу Голови ХОДА Ю.О. Світличної за її увагу до ветеранів і всебічну підтримку.

Проведення днів ветерана є одним з пріоритетних напрямків в роботі ради ветеранів, в ході яких вони мають можливість поспілкуватися між собою, отримати потрібну інформацію. День ветеранів проходить 2 рази в місяць.

Возврат к списку