23.11.2018

Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року.

23 листопада 2018 року в м. Харків на базі ПАТ «Хартрон» відбулося засідання Колегії Державного космічного агентства України під головуванням Голови Павла Дегтяренка, в ході якої підведено підсумки роботи підприємств та установ космічної галузі за 9 місяців 2018 року і визначено пріоритетні напрямки роботи на майбутній період.

Голова відзначив, що результати діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року продовжують залишатися позитивними для галузі в частині зростання обсягів виробництва і реалізації продукції в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Обсяги виробництва товарної продукції (в порівняних цінах) зросли на 28,0 %, а обсяги реалізації продукції зросли на 40,8 %.

У засіданні Колегії Державного космічного агентства України взяли участь генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко, заступник генерального директора, депутат обласної ради Микола Пушкар та голова профспілкового комітету Михайло Ронін. 

Генеральний директор Анатолій Яременко виступив з доповіддю про стан справ виробничої і фінансово-економічної діяльності ДНВП «Об’єднання Комунар» за дев’ять місяців 2018 року і завдання на IV квартал поточного року.

Возврат к списку