22.10.2018

Спеціаліст ДНВП «Об'єднання Комунар» Толкунова Юлія взяла участь в роботі ХІІІ Наукових Читань «Дніпровська орбіта»

У період з 18 по 20 жовтня 2018 року в м. Дніпро на базі пансіонату КБП «Лісовий» за підтримки Національного центру аерокосмічної освіти ім. А.М. Макарова відбулися XIII Наукові Читання «Дніпровська орбіта».
Спеціаліст ДНВП «Об'єднання Комунар» Толкунова Юлія Миколаївна взяла участь в роботі XIII Наукових Читань «Дніпровська орбіта», виступивши з доповіддю на тему «Аналіз і оцінка ризиків проектів створення інноваційної техніки». За підсумками Наукових Читань вона була нагороджена Дипломом за найкращу доповідь за представленою темою.
XIII Наукові Читання «Дніпровська орбіта» були присвячені 165-річчю від дня народження Миколи Івановича Кибальчича – видатного винахідника, який розробив оригінальний проект літального апарату, здатного здійснювати космічні перельоти, і висунув ідею ракетного літального апарату з камерою згоряння, який коливається.
Активну участь в Читаннях брала молодь. Працювали секції за різними напрямками. Доповіді досвідчених фахівців ракетно-космічної галузі були цікавими молоді, і навпаки, досвідченим важливо дізнатися думку молодих.
Також у рамках Наукових Читань був проведений круглий стіл «Дніпровської орбіти», присвячений 95-річчю з дня народження Віктора Васильовича Грачова, заступника генерального конструктора КБ «Південне» з випробувань. Учасникам Наукових Читань були вручені пам'ятні книги про ведучого конструктора першої ракети КБ «Південне» Р-12 В.В. Грачова.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Возврат к списку