12.10.2018

Адміністрація та спеціалісти ДНВП «Об`єднання Комунар» відвідали ХІ Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-ХХІ», а також XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека – 2018»

У період з 09 по 12 жовтня 2018 року в м. Києві в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся ХІ Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-ХХІ» та XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2018». Даний захід відвідали генеральний директор ДНВП «Об`єднання Комунар» Яременко Анатолій Степанович, заступник головного інженера Квасов Олексій Петрович та спеціалісти підриємства. 

У церемонії відкриття виставки взяв участь Голова ДКА України Павло Дегтяренко. В дні роботи виставок приймали участь більше 400 підприємств-учасників із 14 країн світу, які продемонстрували свою продукцію на площі більше 20 000 кв.м. в павільйонах Міжнародного виставкового центру. У павільйонах і на відкритих майданчиках МВЦ демонструвалися зразки військової техніки, проводились конференції, переговори і інші виставкові заходи. Павло Дегтяренко відвідав експозиції підприємств космічного сектору України, високо оцінивши професійний рівень організації виставки в цілому, звернув увагу на актуальність і перспективність представлених зразків вітчизняної продукції. Він зазначив зростання кількості зарубіжних учасників, висловив надію на розширення кооперації, яка дозволить зробити продукцію флагманів української космічної промисловості ще більш досконалою і затребуваною на зовнішньому і вітчизняному ринках. 

На запрошення Павла Дегтяренка виставку відвідала делегація Республіки Польща на чолі з Президентом Польського космічного агентства, до складу якої також увійшли представники установ і компаній космічного сектору Польщі. 

У рамках міжнародної виставки «Зброя та Безпека» пройшов семінар з розвитку оборонно-промислового комплексу України за участі представників НАТО, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства оборони України, ДК «Укроборонпром» та Ліги оборонних підприємств України. 

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Возврат к списку