30.09.2018

30 вересня 2018 року на Харківщині пройшов шістнадцятий Великий Слобожанський ярмарок

30 вересня на майданчику біля «Радмір Експохол» пройшов Великий Слобожанський ярмарок, який відвідали представники ДНВП «Об`єднання Комунар» та представили сільськогосподарську продукцію Богодухівського електромеханічного заводу.

Великий Слобожанський ярмарок відвідала голова ХОДА Юлія Світлична разом з представником Президента у Верховній Раді України Іриною Луценко та іноземними делегаціями, що прибули на Харківщину для участі в Х Міжнародному економічному форумі.

Керівник області привітала всіх учасників ярмарку та відзначила, що з кожним роком кількість представлених на ньому підприємств та товарів тільки збільшується.
«Сьогодні ми з вами підбиваємо символічні підсумки збору врожаю. Тут представлені 700 підприємств, 2,5 тисячі видів товарів. Ціни - від виробника. Гарний настрій, яскраві експозиції, велика кількість людей, які сьогодні завітали з добром на Слобожанщину. Впевнена, що разом, об’єднуючи зусилля, ми зможемо зробити нашу Слобожанщину сильним, міцним краєм та краєм, що розвивається», - сказала керівник області.

Шістнадцята Велика Слобожанська ярмарка зустріла харків’ян і гостей осінніми барвами та дарами. Територія ярмарку була всіяна торговими наметами, де кожна територіальна громада та сільськогосподарські підприємства району представили широке продовольче розмаїття родючої Слобожанської землі. 

Слобожанський ярмарок, що коренями сягає у XVII століття, став доброю традицією і справжнім святом для жителів Харкова. На ярмарку виступали кращі колективи, люди співали і танцювали. Ця подія стала справжнім святом.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Возврат к списку