29.09.2018

Адміністрація ДНВП «Об'єднання Комунар» прийняла участь у X Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

29 вересня 2018 року на Харківщині пройшов X Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Генеральний директор ДНВП "Об`єднання Комунар" Яременко А.С. та його заступник, депутат Харківської обласної ради Пушкар М.Б. прийняли участь у його роботі. 

У цьому році на захід зареєструвалися і взяли участь близько 600 учасників з 35 країн світу, 18 з них - на чолі з Надзвичайними і Повноважними послами. На захід прибув і Президент України Петро Порошенко.

В рамках форуму були проведені 2 пленарних засідання і 3 панельні дискусії: «Інтеграційна модель розвитку економіки: міжгалузеві ефекти інвестування та кооперації», «Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу», «Креативна економіка: від нової освіти до нових індустрій». Третю панель присвятили децентралізації.

Форум націлений на розвиток міжнародної економічної інтеграції, демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних галузей економіки, розбудову дієвої системи державно-приватного партнерства, підвищення конкурентоспроможності регіонів, розгляд практичних дій з реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні.
Метою Форуму є налагодження співробітництва між міжнародними організаціями, органами публічної влади, громадськими об’єднаннями та бізнесом, а також сприяння розвитку Харківського регіону як потужного, культурного, економічного, інформаційного та інвестиційно привабливого центру України.
Під час проведення Форуму Харківські підприємства підписали ряд договорів. Всього, за інформацією голови ХОДА Юлії Світличної, на цьогорічному Форумі укладені угоди майже на 6 мільярдів гривень і досягнуті домовленості про інвестиційні наміри на суму близько 250 млн. доларів США, підписані два меморандуми про співпрацю.
Співорганізатором Форуму разом з Харківською обласною державною адміністрацією і Харківською обласною радою виступає Бізнес-група DCH.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
111.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Возврат к списку