21.09.2018

Генеральний директор ДНВП «Об'єднання Комунар» Яременко А.С. та фрезерувальник нашого підприємства Зубатенко В.В. нагороджені відзнаками Харківської обласної державної адміністрації з нагоди Дня машинобудівника.

21 вересня 2018 року в ХОДА відбувся урочистий прийом представників промислових підприємств регіону з нагоди Дня машинобудівника. Від імені голови області Юлії Світличної всіх присутніх привітав перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

«Передаю щирі слова подяки вашим трудовим колективам від Юлії Світличної, бажаю вам миру, процвітання та нових професійних звершень», - сказав Марк Беккер. Він підкреслив, що машинобудування є ключовою галуззю промисловості області, а також наголосив на вагомому внеску харківського машинобудування в озброєння української армії.

«Сьогодні машинобудування Харківщини робить серйозний внесок в економіку області та країни в цілому. Займає друге місце серед регіонів з виробництва машинобудівної продукції. На галузь припадає 44% прибутку від всієї промисловості області, понад 41% зростання реалізованої продукції - а це понад 104 млрд. грн.»

З нагоди Дня машинобудівника перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручили генеральному директору ДНВП «Об'єднання Комунар» Яременко Анатолію Степановичу Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації, фрезерувальнику нашого підприємства Зубатенко Владиславу Вікторовичу вручено Подяку Харківської обласної державної адміністрації.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Возврат к списку