17.09.2018

Працівники ДНВП «Об'єднання Комунар» взяли участь в чемпіонаті України з футболу серед ветеранів 60+ за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Асоціації футзалу України

У період з 12 по 16 вересня 2018 року на базі спортивного комплексу «Одеський національний політехнічний університет» (ОНПУ) пройшов чемпіонат України з футболу серед ветеранів 60+, який проводився під егідою Міністерства молоді та спорту України та Асоціації футзалу України.

В м. Одеса, де знаходиться база спортивного комплексу «ОНПУ», брали участь 16 команд: «Десна» м. Чернігів, «Рішельє» м. Одеса, «Енергія» м. Львів, «Колос» м. Кременчук, «Енергетик» м. Зеленодольськ, «Схід» м. Запоріжжя, «Київ» м. Київ, «Ветеран» м. Конотоп, «Ветеран» м. Василівка, «Дністер» м. Овідіопль, «Спорт-інвест» м. Дніпро, «Ніколь-технологія» м. Суми, «Локомотив» м. Дніпро, «ТВД» м. Львів, «УТК», «Базис» і «Комунар» м. Харків.

Футбольну честь «Комунара» захищали: Василевич Г.П. - капітан команди, Новіков Ю.В., Яковлєв В.К., Белов Ю.І., Ганшин В.Н., Калініченко С.С., Перебійнос В.А., Швайченко Н.П., Мосякин В.Н ., Красельніков А.В., Пашков К.В.

Календар змагань передбачав кругову систему в групах, а потім гри на «виліт», за підсумками яких визначалися переможці та призери у вищій лізі (великі медалі) і першій лізі (малі медалі).

Всі матчі проходили у цікавій та напруженій боротьбі за підсумками яких призові місця розподілилися наступним чином:

Вища ліга

1 місце - «Київ» м. Київ;
2 місце - «Ніколь-технологія» м. Суми;
3 місце - «Рішельє» м. Одеса.

Перша ліга

1 місце - «Десна» м. Чернігів;
2 місце - «Ветеран» м. Конотоп;
3 місце - «Комунар» м. Харків.

Команда ДНВП «Об'єднання Комунар» була нагороджена дипломом та медаллю за III місце в чемпіонаті України з футболу ветерани 60+.
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Возврат к списку