27.08.2018

Головного бухгалтера ДНВП «Об’єднання Комунар» Боварова Олександра Вікторовича відзначено державною нагородою з нагоди Дня незалежності України

Указом Президента України №241/2018 від 23.08.2018 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм головному бухгалтеру ДНВП «Об’єднання Комунар» Боварову Олександру Вікторовичу присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 
№241/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм п о с т а н о в л я ю:

Нагородити орденом Свободи
ДЖЕМІЛЄВА Мустафу - народного депутата України
КОМІСАРЕНКА Сергія Васильовича - директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН України і НАМН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня
КУЧУКА-ЯЦЕНКА Сергія Івановича - заступника директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БИЧКОВА Сергія Андрійовича - технічного директора – головного інженера державного підприємства "АНТОНОВ", м. Київ
МІНЦЕРА Озара Петровича - завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Міністерства охорони здоров’я України, м. Київ
ПАРУБІЯ Володимира Івановича - директора громадської організації "Інститут національної пам’яті", м. Львів

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня
ІМАСА Євгенія Вікторовича - ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України, президента Спортивної студентської спілки України, м. Київ
ЛІШАНСЬКОГО Євгена Юхимовича - ветерана будівельної галузі, м. Київ
ПИРОЖКОВА Сергія Івановича - віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня
АЛЕКСІЄВЦЯ Миколу Мироновича - завідувача кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
ГАЛЕЛЮКА Миколу Михайловича - заступника директора медичної офтальмологічної клініки "Новий Зір", м. Київ
ІОРГАЧОВА Дмитра Васильовича - генерального директора акціонерного товариства "Одеський кабельний завод "Одескабель"
КІНДЗЕРСЬКОГО Андрія Анатолійовича - провідного спеціаліста відділу управління департаменту Хмельницької обласної державної адміністрації
КОВАЛЕНКА Віктора Миколайовича - члена правління громадської організації "Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)", депутата Харківської обласної ради
КРИВОНОСА Миколу Івановича - голову Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих
КУЛІКОВА Петра Мусійовича - ректора Київського національного університету будівництва і архітектури
ЛЕВИЦЬКОГО Володимира Павловича - першого заступника голови правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України, м. Київ
ПРИХОДЬКА Віктора Романовича - голову правління – директора акціонерного товариства "УХЛ-МАШ", м. Київ
САМОХІНА Анатолія Вікторовича - завідувача відділення Київської міської клінічної лікарні № 12
ШЕВЕТОВСЬКОГО Валентина Валентиновича - голову наглядової ради акціонерного товариства "Харківський плитковий завод"

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня
АГЕЙКІНУ Світлану Володимирівну - директора філії "Переробний комплекс" товариства "Вінницька птахофабрика"
АЛТУХОВА Валерія Миколайовича - директора Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату
БОРИСА Руслана Миколайовича - професора кафедри вищого навчального закладу "Київський медичний університет"
ВАСИЛІВА Богдана Михайловича - директора державного підприємства "Готель "Україна", м. Київ
ГАВРИЛЮКА Івана Ярославовича - актора, сценариста, режисера, м. Львів
ГОДУ Маріяна Адамовича - директора товариства "Рівень ЛТД", м. Рівне
ГОРБЕНКА Володимира Ілліча - диригента хору Обласного палацу культури, м. Миколаїв
ГРОШКА Івана Степановича - директора сільськогосподарського товариства "Ласковецький бровар", Тернопільська область
ГУЛЛЄРА Володимира Ілліча - члена громадської ради при Миколаївському міському голові
ДОВГОГО Павла Івановича - Володимирівського сільського голову Казанківського району, Миколаївська область
ДОРОЖКА Анатолія Михайловича - члена Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"
ЄЛЕНСЬКОГО Віктора Євгеновича - народного депутата України
ІВАНУЩАКА Івана Миколайовича - керівника Управління культурно-мистецького фонду Державного управління справами
КАГЛЯНЧУКА Василя Івановича - генерального директора товариства "Чернівецька пересувна механізована колона № 76"
КАЧАЄВА Миколу Аркадійовича - заступника генерального директора – головного конструктора державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"
КОРНІЄНКА Петра Григоровича - голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Лиманський", Миколаївська область
ЛАВРИКА Андрія Семеновича - головного наукового співробітника державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова" Національної академії медичних наук України
МАТВЄЄВА Миколу Олексійовича - головного конструктора – начальника відділу державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"
МЕЛЬНИКА Івана Івановича - генерального директора товариства "Екопрод", Донецька область
МІРОШНИК Ірину Миколаївну - голову правління акціонерного товариства "Укрпластик", м. Київ
НАКОНЕЧНОГО Олександра Олеговича - заступника начальника відділу дочірнього підприємства Державної компанії "Укрспецекспорт" державного підприємства "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", м. Київ
НАКОНЕЧНОГО Петра Семеновича - ветерана професійно-технічної освіти, м.Київ
НІМЧУКА Руслана Віталійовича - заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України – керівника юридичної служби
ОЛІЙНИКА Володимира Миколайовича - члена громадської організації "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану", Івано-Франківська область
ПАЛАТНОГО Артура Леонідовича - народного депутата України
ПИЛИПЧУКА Олексія Олексійовича - голову центру захисту правди історії Другої світової війни та її вирішальної складової – Великої Вітчизняної війни при Миколаївській обласній організації ветеранів України
ПОПОВА Анатолія Івановича - члена громадської організації "Черкаський союз учасників АТО"
ПОРУЧНИКА Анатолія Михайловича - завідувача кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
РАДЧЕНКА Миколу Івановича - завідувача кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв
СКОПА Ореста Андрійовича - головного художника Львівського палацу мистецтв
СТАНКЕВИЧА Миколу Григоровича - голову громадської організації "Ветерани десантних військ Вінницької області"
ФАЙЗУЛЛІНА Леоніда Габдульноровича - члена ради оборони Херсонської області
ЯНІЦЬКОГО Василя Петровича - народного депутата України
ЯРОЩУКА Олександра Анатолійовича - члена громадської організації "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану", Івано-Франківська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня
РОМАНОВСЬКУ Юлію Юріївну - завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м. Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
АРТЕМОВУ Галину Петрівну - головного консультанта Департаменту Адміністрації Президента України
БАЛЮК Марину Олександрівну - керівника приватної консультативної клініки, Харківська область
БЕЙ Лідію Пантеліївну - голову ради Снігурівського районного відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму, Миколаївська область
ВІТУШОК Марію Анатоліївну - заступника Керівника Головного департаменту – керівника департаменту Адміністрації Президента України
ЗАСКАЛЕТУ Наталію Сергіївну - заступника виконавчого директора Всеукраїнського громадського об’єднання "Національна асамблея інвалідів України", м. Київ
КОТЛЯРОВУ-ПРОКОПЕНКО Ольгу Юріївну - художника-живописця, м. Одеса
ПРОХИРУ Марію Несторівну - заступника голови Тернопільського обласного відділу Всеукраїнської громадської організації "Союз українок"
СТИРКУЛЬ Наталію Євстафіївну - Дмитрівського сільського голову Знам’янського району, Кіровоградська область
ЧАПЛІНСЬКУ Антоніну Євгенівну - члена громадської організації "Материнське серце", Київська область
ШЕВЦОВУ Світлану Михайлівну - директора Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва
ЯСТРУБЕНКО Анастасію Іларіонівну - бібліотекаря Желаннівської міської бібліотеки Ясинуватської районної централізованої бібліотечної системи, Донецька область

Нагородити орденом Данила Галицького
НІКУЛІНУ Олену Валеріївну - Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України
СОСНОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича - головного тренера штатної команди національної збірної команди України з боксу, м. Львів
ЧЕРНЯКА Михайла Євгенійовича - заступника голови Харківської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНТОНЮКА Антона Петровича - заступника директора Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського
БАБІЯ Миколу Володимировича - тракториста-машиніста Гайсинської філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХП", Вінницька область
ВОДОП’ЯН Аллу Леонідівну - начальника відділу спеціального конструкторського бюро акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків
НЕСТЕРЕНКА Ярослава Юрійовича - головного редактора підприємства "Редакція газети "Попаснянський вісник", Луганська область
ХИЖНЯКА Романа Петровича - начальника цеху акціонерного товариства "Запоріжтрансформатор"
ШЕВЧЕНКО Ніну Михайлівну - апаратника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"
ШИТІКОВА Геннадія Івановича - електрозварника товариства "Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод", Донецька область




Присвоїти почесні звання: 

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БУБЛІЄНКУОлександру Миколайовичу - солістові-вокалісту, композиторові, аранжувальнику, м. Київ
ГОНОБОЛІНУ Олександру Чарльзовичу - композиторові, м. Херсон
МАМЧУР Світлані Анатоліївні - солістці опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької
ПІВНЕНКО Богдані Іванівні - артистці-солістці-вокалістці Національного ансамблю солістів "Київська камерата"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
БЄЛІКОВУ Юрію Володимировичу - архітекторові, члену Національної спілки архітекторів України, м. Одеса
БОНДАР Ганні Вячеславівні - координаторові Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БАБАШИНІЙ Лілії Олександрівні - концертмейстерові симфонічного оркестру "Київ-Класик"
ДЕМБ Марині Михайлівні - артистці драми комунального підприємства "Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І.Кочерги" Житомирської обласної ради
ІЩАКУ Ігорю Михайловичу - артистові-вокалісту-солісту державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ
КАЛІНКІНІЙ Тамарі Костянтинівні - солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м. Київ
КЛЕНІНІЙ Наталі Іванівні - актрисі театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"
ЛАЗОВІЧ Олені Володимирівні - артистці комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську", м. Київ
ЛЕПКО Ользі Богданівні - концертмейстерові симфонічного оркестру "Київ-Класик"
ПАСЄЦІ Роману Святославовичу - головному хормейстерові народного хору народної пісні "Джерело" Балаклійського районного будинку культури, Харківська область
ПАХАРЧУКУ Олександру Сергійовичу - солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ
ПЕРЧЕВСЬКІЙ Наталії Миколаївні - артистці драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ
СТЕБЕЛЬСЬКІЙ Оксані Юріївні - скрипальці, керівникові і солістці ансамблю "Українські барви", м. Київ
УРСУЛЯК Олені Георгіївні - солістці-вокалістці обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"
ФОРТУСУ Олександру Геннадійовичу - артистові комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради
ХОМІ Дмитру Миколайовичу -солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
КСЕНІЧУ Віктору Миколайовичу - начальникові управління капітального будівництва міської ради м.Кропивницького
СПАСИБКУ Олександру Валерійовичу - заступникові голови Київської міської державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ДЕМЧЕНКУ Анатолію Михайловичу - професорові кафедри Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ДРОБКО Ганні Василівні - учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Чернівецька область
ЛЕВЧЕНКО Любові Григорівні - учительці Житомирської міської гімназії № 3
МИСНИКУ Сергію Івановичу - директорові, учителю опорного закладу "Калайдинцівська загальноосвітня школа I–III ступенів імені Ф.Д. Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області"
ПЕТРЕНКО Любові Іванівні - учительці комунального закладу "Навчально-виховний комплекс з інтернатним відділенням "Межиріцька загальноосвітня школа I–III ступенів імені Івана Семеновича Обдули – дошкільний навчальний заклад "Ромашка" Павлоградського району, Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ"
КОТЕНКУ Леоніду Олександровичу - машиністові рудника № 7 державного підприємства "Артемсіль", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БОГУЦЬКОМУ Андрію Боніфатійовичу - професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидату геолого-мінералогічних наук, професорові
ВОЛКОГОНУ Володимиру Михайловичу - завідувачеві відділу Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові
ГНАТЮКУ Михайлу Івановичу - професорові кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору філологічних наук, професору
КЛИМЕНКУ Сергію Вікторовичу - завідувачеві відділу Інституту експериментальної радіології державної установи "Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові
ЛЕПЯВКУ Сергію Анатолійовичу - професорові кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктору історичних наук, професорові, Чернігівська область
ПРОКОПОВУ В’ячеславу Олександровичу - завідувачеві лабораторії державної установи "Інститут громадського здоров’я імені О.М.Марзєєва Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові
ЯЦИШИНУ Михайлу Михайловичу - завідувачеві кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктору юридичних наук, професорові, Волинська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ГРИЦЕНЮКУ Роману Анатолійовичу - керівникові народного аматорського ансамблю бального танцю "Флеш" комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради
КОВАЛЬ Наталії Романівні - художньому керівникові Палацу культури "Кристал" м. Новояворівськ, Львівська область
МАДЯР-НОВАК Вірі Василівні - викладачеві комунального вищого навчального закладу "Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора" Закарпатської обласної ради
МИГАЛЮ Станіславу Павловичу - голові Ліги творчої інтелігенції Львівщини
МУЛЯРУ Павлу Михайловичу - завідувачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової
ПАЗИНУ Івану Дмитровичу - методистові Яворівської районної державної адміністрації, Львівська область
СЕЛЕЗНЬОВІЙ Надії Олександрівні - художньому керівникові, головному диригенту академічного камерного хору "Чернівці" Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка
СЕРДЮКУ Олександру Михайловичу - старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв
ШИШКІНУ Сергію Євгенійовичу - музикантові, Волинська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БОВАРОВУ Олександру Вікторовичу - головному бухгалтерові державного науково-виробничого підприємства "Об’єднання Комунар", м. Харків
ЄРЕМІ Тетяні Миколаївні - начальникові управління Вишгородської районної державної адміністрації, Київська область
ІВАНОВІЙ Ірині Миколаївні - члену Рахункової палати
ІОНІНУ Євгену Євгеновичу - завідувачеві кафедри Донецького національного університету імені Василя Стуса
КОВАЛЕНКО Олені Валеріївні - завідувачеві кафедри Запорізької державної інженерної академії
ЛУКОВІЙ Ользі Степанівні - заступникові завідувача лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України
МОСКАЛЕНКУ Анатолію Михайловичу - заступникові директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, м. Чернігів
ОСТАПЧЕНКО Наталії Віталіївні - директорові Департаменту Київської обласної державної адміністрації
ТРУТУ Станіславу Миколайовичу - заступникові генерального директора державного підприємства "Укрвакцина" Міністерства охорони здоров’я України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
КОЗАЧУКУ Олегу Івановичу - заступникові генерального директора акціонерного товариства "Хмельницькобленерго"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БАЦІ Валентині Володимирівні - заступникові головного редактора Всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети "Вільне життя плюс" у 2009–2015 роках, м. Тернопіль
ЖИГЛІНСЬКІЙ Ользі Тарасівні - завідувачеві відділу творчо-виробничого об’єднання соціальних програм філії "Львівська регіональна дирекція" акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
ЧОВГАНУ Олександру Юрійовичу - головному редакторові корпорації "Медіа Корпорація "RIA", м. Вінниця

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БОРОВСЬКОМУ Ростиславу Васильовичу - головному лікареві комунальної установи "Жмеринська центральна районна лікарня", Вінницька область
ВОЛОСОВУ Євгену Віталійовичу - головному лікареві комунального закладу охорони здоров’я "Обласна стоматологічна поліклініка", м. Харків
ГОЛОВЧАКУ Ігорю Степановичу - директорові державного закладу "Прикарпатський центр репродукції людини" Міністерства охорони здоров’я України, м. Івано-Франківськ
ГРУШЦІ В’ячеславу Юрійовичу - головному лікарю комунального закладу охорони здоров’я "Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І.Кононенка", Харківська область
ДУМІ Аллі Вікторівні - лікареві товариства "Дитячий медичний центр "Добробут", м. Київ
КРАСНЮКУ Костянтину Костянтиновичу - завідувачеві відділення Обухівської центральної районної лікарні, Київська область
КРУГЛЯКУ Олександру Олександровичу - завідувачеві відділення лікувально-профілактичного закладу "Волинський обласний госпіталь ветеранів війни"
КУЛИКУ Олександру Васильовичу - директорові товариства "Науково-практичний центр нейрореабілітації "Нодус", Київська область
МАКСИМ Наталії Миколаївні - завідувачеві відділення Пустомитівської центральної районної лікарні, Львівська область
МУХОМОРУ Олександру Івановичу - керівникові центру ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії Клінічної лікарні м.Києва
ОСАДЧУКУ Тарасу Івановичу - старшому науковому співробітникові відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України"
ПАВЛОВІЙ Леонілі Сергіївні - лікареві комунального закладу "Березівська центральна районна лікарня", Одеська область
РЕГЕДІ Світлані Іванівні - завідувачеві відділення державної наукової установи "Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України"
СЕМЕНЕНКУ Андрію Валерійовичу - завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я "Харківська міська клінічна лікарня № 30"
СКРИПНИК Надії Василівні - завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет"
СОЛТИКУ Сергію Михайловичу - головному лікареві комунальної установи Овідіопольської районної ради "Овідіопольська центральна районна лікарня", Одеська область
ТКАЧЕНКУ Павлу Івановичу - завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава
ЦІДИЛО Іванні Григорівні - головному лікареві комунального закладу "Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер"
ЧЕРВОНІЙ Оксані Анатоліївні - завідувачу відділення комунального закладу охорони здоров’я "Лозівська центральна районна лікарня", Харківська область
ШИЛУ Віталію Миколайовичу - завідувачеві відділення комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"
ЮРИК Ользі Єфремівні - завідувачеві лабораторії державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
БАЩУКУ Анатолію Івановичу - лісничому Клітицького лісництва державного підприємства "Камінь-Каширське лісове господарство", Волинська область
БОРОДАЄВУ Ігорю Володимировичу - директорові державного підприємства "Поліське лісове господарство", Київська область
ВІГОВСЬКОМУ Ігорю Євгенійовичу - заступникові начальника відділу Державного агентства лісових ресурсів України
ЗДЕБСЬКІЙ Валентині Павлівні - директорові державного підприємства "Онуфріївське лісове господарство", Кіровоградська область
ІВАСЮКУ Григорію Михайловичу - головному лісничому державного підприємства "Бердичівське лісове господарство", Житомирська область
ПАПАРИЗІ Степану Степановичу - лісничому Говерлянського лісництва державного підприємства "Рахівське лісове дослідне господарство", Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ДЕРЕЗІ Сергію Вікторовичу - начальникові виробництва Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Запоріжжя
ЗОЛОТАРЕНКУ Владиславу Віталійовичу - головному інженерові – заступнику генерального директора державного підприємства "Науково-технічний комплекс "Імпульс", м. Київ
ТИХОНОВУ Сергію Борисовичу - токареві-розточувальнику товариства "Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
САРАХМАНУ Євгену Романовичу - газівникові доменної печі цеху акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ДЕРПАЧУ Володимиру Федоровичу - майстрові художньої різьби по дереву, Житомирська область
СОЧЦІ Василю Васильовичу - художникові прикладного мистецтва, Закарпатська область
ЯРЕМКУ Михайлу Йосифовичу - майстрові народних художніх промислів живопису, Тернопільська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БРИГИНЕЦЬ Галині Савеліївні - головному бухгалтерові Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні", м. Київ
ДЕМЕЩУК Вікторії Євгенівні - провідному концертмейстерові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
ДОБУШУ Юрію Васильовичу - доцентові кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область
ДОЛЕСКО Світлані Валеріївні - генеральному директорові товариства "Центр української культури та мистецтва", м. Київ
ЄГОРОВУ Михайлу Олексійовичу - директорові комунального закладу "Мелітопольське училище культури" Запорізької обласної ради
КУРЧАКОВІЙ Ользі Миколаївні - директорові Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка
ЛАРІНІЙ Валентині Іванівні - головному бухгалтерові державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ
МАКСЕМУ Юрію Валентиновичу - викладачеві установи Тернопільської обласної ради "Тернопільське обласне державне музичне училище імені С.Крушельницької"
ПАВЛЕНКУ Юрію Миколайовичу - викладачеві Черкаської дитячої музичної школи № 5
ПІДКОЛОДНОМУ Миколі Вікторовичу - завідувачеві відділу, викладачу комунального закладу Тернопільської міської ради "Центр творчості дітей та юнацтва"
ПОЛІКАРПОВІЙ Людмилі Петрівні - заступникові генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м.Київ
РАДЕЦЬКІЙ Ірині Юріївні - викладачеві Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка
РУДИК Таїсі Миколаївні - старшому науковому співробітникові відділу Чернівецького обласного краєзнавчого музею
РУДНИЦЬКІЙ Олександрі Миколаївні - директорові районної дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради, Рівненська область
СЕРДЦЕВІЙ Аллі Григорівні - викладачеві-хореографу Львівської державної хореографічної школи
ТИХОМУ Валерію Опанасовичу - начальникові служби державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м. Київ
ФЕДОРЧЕНКО Ніні Андріївні - начальникові дільниці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів
ХМІЛЮ Степану Петровичу - керівникові народного чоловічого хору Народного дому с.Переможне Городоцького району, Львівська область
ШУБАРЕВІЙ Аллі Юхимівні - викладачеві, завідувачу відділу комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Школа мистецтв" м.Маріуполя, Донецька область
ЩЕБЛИКІНІЙ Тетяні Миколаївні - викладачеві Київської дитячої музичної школи № 15 імені В.Г.Щигловського

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БАЛАБАКУ Анатолію Федоровичу - завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область
БУРАКОВІЙ Світлані Юріївні - заступникові директора гімназії № 48 Шевченківського району м. Києва
БУРБАНУ Степану Івановичу - директорові Ставчанського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад", Львівська область
ВДОВЕНКУ Ігорю Станіславовичу - голові Чернігівської обласної ради
ГАРБОВСЬКІЙ Любові Георгіївні - директорові Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2, Житомирська область
ДЕМЧУКУ Володимиру Степановичу - доцентові кафедри Київського національного лінгвістичного університету
ДУРМАНУ Миколі Олександровичу - доцентові кафедри Херсонського національного технічного університету
ЖИЛЬЦОВУ Олексію Борисовичу - проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка
ЗАЇЧКУ Сергію Івановичу - проректорові Національного університету "Одеська морська академія"
КВАЧУ Ярославу Петровичу - директорові Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету
ЛАДИЦІ Володимиру Івановичу - ректорові Сумського національного аграрного університету
ЛЬВОВУ Михайлу Сергійовичу - завідувачеві кафедри Херсонського державного університету
МАЛЬЦЕВІЙ Ірині Андріївні - першому проректорові Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область
ОРЛОВСЬКІЙ Юлії Валеріївні - завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", м. Дніпро
ПОЛІЩУКУ Аркадію Петровичу - завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, м. Київ
РИСИКУ Роману Миколайовичу - директорові Підбірцівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Львівська область
САФОНОВУ Юрію Миколайовичу - заступникові директора державної установи "Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України", м. Київ
СИНЬОВІЙ Євгенії Павлівні - завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м. Київ
СОЛОМАСІ Ірині Григорівні - доцентові кафедри Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка
СТАВНЮКУ Віктору Володимировичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ЧАБАНЮК Валентині Михайлівні - директорові середньої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль, Вінницька область
ШЕВЧУКУ Ігорю Олександровичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ШКУРУПІЙ Ользі Всеволодівні - завідувачеві кафедри вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"
ЩУПАКУ Ігорю Яковичу - директорові Українського інституту вивчення Голокосту, м. Дніпро

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
ЛЯВІ Роману Борисовичу - начальникові відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Київська область
ПІДМОГИЛЬНІЙ Лідії Григорівні - директорові вищого навчального закладу "Київський медичний коледж імені П.І.Гаврося"
СІЛЬВАШКО Валентині Василівні - головній медичній сестрі Ватутінської міської лікарні, Черкаська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БЕГАЛЮ Анатолію Степановичу - генеральному директорові державного геофізичного підприємства "Укргеофізика", м. Київ
БЕЗПАЛЬЧУКУ Володимиру Володимировичу - заступникові головного механіка служби філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" акціонерного товариства "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", Дніпропетровська область
ГАПЯКУ Богдану Володимировичу - члену наглядової ради акціонерного товариства "Рівненська фабрика нетканих матеріалів"
МИСЕВИЧУ Ігорю Захаровичу - технічному директорові підприємства "АРТОН", м. Чернівці
РИБАЛЦІ Олександру Леонідовичу - слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"
САЄВИЧУ Івану Броніславовичу - члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м. Івано-Франківськ
ФЕРБЕЮ Миколі Васильовичу - керуючому Снятинським відділенням акціонерного товариства "Івано-Франківськгаз"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ГОНТАРЮ Василю Федоровичу - заступникові голови селянського (фермерського) господарства "Гонтар", Київська область
ЗГАМІ Віталію Миколайовичу - директорові з виробництва товариства "УкрАгроКом", Кіровоградська область
КАВУНУ Олександру Федоровичу - директорові товариства "Прогрес", Вінницька область
КАЛЬНІЧЕНКУ Володимиру Іллічу - першому заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації
КАРПЕНКУ Олександру Олександровичу - заступникові генерального директора акціонерного товариства сільськогосподарської виробничої фірми "Агротон", Луганська область
МІЩЕНКУ Сергію Васильовичу - директорові сільськогосподарського товариства "Старинська птахофабрика", Київська область
МУСІЛОВСЬКОМУ Михайлу Франковичу - директорові сільськогосподарського підприємства "Нова ера – 2000", Івано-Франківська область
ПЛУГАТАРЬОВУ Віталію Анатолійовичу - директорові державної установи "Виробничий експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С.Т.Артющика", Херсонська область
РОЗЛУЦЬКОМУ Мирославу Васильовичу - генеральному директорові сільськогосподарського товариства "Добробут", Тернопільська область
САЄНКУ Євгену Євгеновичу - генеральному директорові товариства "Укрпромінвест-Агро", Вінницька область
ФРОЛОВУ Сергію Олександровичу - директорові департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
АНДРІЮК Наталії Ростиславівні - начальникові служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації
КУЗНЕЦОВІЙ Вікторії Петрівні - члену ради Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок
КУЧЕРЯВОМУ Івану Тихоновичу - першому проректорові вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", м. Київ
РОЖОК Ірині Сергіївні - заступникові головного бухгалтера апарату президії Центрального правління Українського товариства сліпих, м. Київ
САХАРОВІЙ Катерині Михайлівні - голові громадської організації "Покровська районна організація осіб з інвалідністю", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ДОСКАЧУ Ярославу Володимировичу - голові правління Бучацького районного споживчого товариства, Тернопільська область
КОВАЛЬЧУК Олені Анатоліївні - заступникові керівника Управління – керівнику відділу Державного управління справами
ПАРИПІ Івану Васильовичу - голові правління Івано-Франківського акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Івано-Франківськтурист"
СИТНИКУ Ігорю Петровичу - головному інженерові обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства "Держпром", м. Харків
ХОХОТВІ Івану Івановичу - директорові Департаменту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ВАЛЕНКОВУ Василю Євгеновичу - директорові Миколаївської зразкової автошколи товариства сприяння обороні України
КАРАЧОВУ Олексію Олександровичу - машиністові електровоза акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область
РОМАНЮКУ Івану Івановичу - генеральному директорові товариства "ЗакарпатЄвроТранс", Закарпатська область
ШЕНЕЛЕНКУ Миколі Васильовичу - начальникові району (вантажного) державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
КАПУСТІНУ Михайлу Максимовичу - інженерові-конструктору акціонерного товариства "Гамма", м. Запоріжжя

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
АББАКУМОВУ Вячеславу Юрійовичу - адвокатові, члену громадської організації "Правозахисний рух "Закон і порядок", м. Харків
АНДРЄЄВІЙ Еммі Іванівні - судді Одеського апеляційного господарського суду у відставці
ГЛУШКОВУ Любомиру Олексійовичу - голові Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область
ДЯТЛОВУ Євгенію Яковичу - керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
КОСТЮЧЕНКУ Олександру Володимировичу - заступникові директора департаменту –начальнику відділу Міністерства освіти і науки України
КУЗЬО Миколі Степановичу - заступникові Міністра екології та природних ресурсів України
СМОЛЯРУ Андрію Олександровичу - судді Придніпровського районного суду м. Черкаси у відставці
ТИМКУ Євгену Валентиновичу - завідувачеві відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України
ФЕЛИКУ Василю Івановичу - директорові Київського інституту інтелектуальної власності та права
ФЕЩУК Уляні Юріївні - заступникові голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"
КРИЛОВУ Юрію Володимировичу - начальникові управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
АКСЮТІНУ Віктору Володимировичу - провідному фахівцеві Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ
БАРСЬКОМУ Валерію Євгеновичу - першому заступникові голови Миколаївської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України
БОГДАНЕНКУ Миколі Миколайовичу - тренерові-викладачу футбольного клубу "Динамо", Київська область
БОРИСЮК Валентині Іванівні - директорові Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи, Волинська область
ЗУБОВУ Юрію Івановичу - тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Вулкан" Черкаської міської ради
МИХАЙЛОВУ Валентину Андрійовичу - старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики, м.Київ
МОРГУНУ Валерію Павловичу - президентові Федерації України з веслування на човнах "Дракон", м. Київ
ОРОБЕЦЬ Інні Петрівні - тренерові-викладачу виробничо-структурного підрозділу "Коломийський фізкультурно-спортивний клуб "Локомотив" імені П.Федоровича", Івано-Франківська область
СІРЕНКУ Леоніду Микитовичу - ветеранові спорту, Луганська область
ТУВАКОВУ Аразнепесу - старшому викладачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка
ЧЕБИШЕВУ Вячеславу Олексійовичу - голові Олександрійської міської громадської організації "Спортивний клуб "Європа-крос", Кіровоградська область
ЯСИНЕВИЧУ Анатолію Казимировичу - тренерові-викладачу Новоград-Волинського відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
БАБИНЦЮ Йосипу Михайловичу - художникові-живописцю, Закарпатська область
ДУПЛІЮ Сергію Олександровичу - художникові, Київська область
ЗАХАРЧУКУ Роману Степановичу - художникові, скульптору, Івано-Франківська область
ЛОЗОВСЬКОМУ Сергію Володимировичу - художникові-живописцю, м. Одеса
ЮР’ЄВУ Ігорю Зотовичу - художникові-живописцю, графіку, м. Чернівці
ЯКУБОВСЬКОМУ Володимиру Петровичу - головному художникові Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.


Президент України П.ПОРОШЕНКО

23 серпня 2018 року


Возврат к списку