19.08.2018

Закінчився ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»

19 серпня 2018 року закінчився ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини». Змагання проходили на спортивній базі КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».
Серед учасників були найсильніші лучники України - представники м. Києва, Сумської, Черновицької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Львівської та Харківської областей. Програмою передбачено виступ у класичному (олімпійському) та блочному луку. Всього у змаганнях взяли участь близько 170 спортсменів.
Перший комплект медалей був розіграний серед змішаних команд у всіх категоріях. В категорії класичного лука серед дорослих спортсменів харківські спортсмени Ловчіков Дмитро, МСУ та Павліченко Дар’я, МСМК зайняли почесне третє місце, поступившись першим та другим місцями спортсменам з м. Суми і м. Львова. Серед кадетів у цьому виді програми переможцями змагань стали вихованці СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» - Трифанов Тарас і Онищук Валерія, срібними та бронзовими призерами стали дві команди з м. Черкаси. В категорії блочного лука переможцями стали також харківські спортсмени - Курсіна Юлія, МСУ та Головко Вадим, МСУ.
В третій день змагань розіграні медалі в особистому заліку в усіх категоріях. Серед чоловіків у класичному луку переможцем став - харків'янин, Заслужений майстер спорту України - Сердюк Олександр, друге та третє місця зайняли представники Сумської області. Серед жінок у цьому виді програми харків’янка Павліченко Дар’я зайняла почесне друге місце, перемогу отримала представниця міста Суми, бронза досталась львівській спортсменці.
У кадетів друге і третє місця у харківських спортсменів - Трифанова Тараса (СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар») і Каменського Володимира, переможцем змагань став стрілець з м. Черкаси.
В категорії блочного лука серед чоловіків перемогу здобув харківський спортсмен - Соколов Олександр, другим став його колега по команді - Головко Вадим, бронзова нагорода дісталась спортсмену з м. Рівне. Серед жінок у цьому виді програми стала переможцем - представниця з м. Києва, срібною та бронзовою призерками стали дві наші харківські спортсменки - Курсіна Юлія та Мурашко Діана (СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар») відповідно.
В командних змаганнях серед чоловіків (класичний лук) харківська команда у складі: Сердюка Олександра та вихованців СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» - Диканя Леоніда, Мелехова Артема стала срібним призером змагань, поступившись золотом збірній команді «Суми - Рівне», команда Черновицької області завоювала бронзу.
Серед жінок у цьому виді програми перемогу отримала Харківська команда у складі: Дубровиної Катерини, Павліченко Дар’ї та Мазорчук Катерини (СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), срібло також в команді з Харкова вихованців СДЮСШОР по стрільбі з лука «Комунар» - Волобуєвої Анастасії, Гарамової Рими, Пуль Діани, бронзова нагорода у команди Черновицької області.
Серед кадетів дві харківські команди піднялися на п’єдестал нагород: «Харківська - 1» у складі: Трифанова Тараса (СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), Каменського Володимира і Гарамова Артура стала переможцем змагань, а «Харківська - 2» у складі з вихованців СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»: Сергієнко Андрія, Баранова Михайла та Гуліча Олега стала бронзовим призером змагань, срібними призерами змагань стали спортсмени з Одеської області.
В категорії «кадети» серед дівчат також дві харківські команди піднялися на п'єдестал нагород: «Харківська - 1» у складі з вихованців СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»: Онищук Валерії, Третякової Ірини та Аристової Олександри стала переможцем конкурсу, команда «Харківська - 2 » у складі: Здоровенко Вероніки та вихованок СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» - Постельняк Софії та Войтенко Анастасії стала бронзовим призером змагань, срібними призерами змагань стали спортсменки з Черновицької області.
У командному заліку, у представників блочного лука, серед чоловіків переможцем стала команда «Харківська - І» (Дорошенко Ю., Соколов А., Головко В.), срібло у команди з м. Києва, бронза знов дісталась Харківській команді (Шуть Дмитро, Таірова Антона, Мильченко Микита). У жінок у цьому виді програми змагання не проводилися.
Фото 1.jpg
Фото 2.jpg
Фото 3.jpg
Фото 4.jpg

Возврат к списку