20.07.2018

На базі ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулося засідання Ради молодих працівників космічної галузі України та представників підприємств

В період з 18 по 20 липня 2018 року на базі ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулося засідання Ради молодих працівників космічної галузі України та представників підприємств.

Засідання було присвячено обговоренню проведення чергових зборів Ради у вересні 2018 року, одночасно були вирішені поточні питання відповідно до Плану роботи Ради і підведені підсумки роботи Ради за II квартал 2018 року. Також обговорені питання підготовки проведення галузевого конкурсу «Ділові ігри» і можливість участі молоді галузі в наукових читаннях «Дніпровська орбіта».

Під час відвідування ДНВП «Об'єднання Комунар» генеральний директор Яременко А.С. представив Раді молодих працівників космічної галузі України та представникам підприємств ознайомчу презентацію щодо виробничих можливостей підприємства. Також Раді молодих працівників космічної галузі України була проведена екскурсія в музей історії ДНВП «Об'єднання Комунар».

У засіданні Ради молодих працівників космічної галузі України прийняли участь наступні установи та підприємства:

- Державне космічне агентство України (Київ);
- ДП «Укркосмос» (Київ);
- Національний центр управління та випробування космічних засобів (Київ);
- ДНВП «Об’єднання Комунар» (Харків);
- НВП «Хартрон-Аркос» (Харків);
- ДП «ВО «ПМЗ» (Дніпро);
- ДП «КБ «Південне» (Дніпро);
- Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (Дніпро).
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG

Возврат к списку