12.04.2018

Привітання Генерального директора Яременка А.С. з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнім Днем авіації і космонавтики.

IMG_9713.jpg

Шановні  комунарівці!

 

12 квітня 1961 року потужна ракета-носій вивела на навколоземну орбіту космічний корабель «Восток» з першим космонавтом Землі Гагаріним Ю.О.

Минули роки, десятиліття, і сучасні польоти до зірок тривають уже не хвилини, а тижні й довгі місяці. Але всі ці досягнення лише підкреслюють вагомість подвигу того, хто зробив перший крок у космічний простір.

По-особливому сприймають і святкують щороку День космонавтики та День працівників ракетно-космічної галузі України трудівники нашого підприємства. Адже саме комунарівці були серед перших колективів країни, хто розробляв, освоював і в найкоротші строки впровадив у виробництво системи управління ракет, а потім космічних апаратів і наземних комплексів. І кожна нова перемога в освоєнні космічного простору – це велика творча і самовіддана праця робітників, інженерів, керівників різного рангу нашого колективу. Колективу, який за 67 років роботи «на космос» зробив гідний внесок у зміцнення обороноздатності країни, в забезпечення запуску першого пілотованого космічного корабля, в запуски космічних апаратів і всіх наступних кораблів з космонавтами на борту.

Протягом багатьох років забезпечують виконання основних російсько-українських та міжнародних космічних програм всесвітньо відомі ракети-носії «Союз», «Протон», «Зеніт» завдяки надійній роботі систем керування, виготовлених золотими руками комунарівців.

Звичайно, у кожного часу свої особливості, свої проблеми, і ті труднощі, які переживає сьогодні економіка нашої держави, не могли не торкнутися ракетно-космічної галузі. Та ми повинні бути готові до нового виклику часу, до нових вимог і запитів високотехнологічного XXI століття. І коли ми говоримо про наше прагнення відродити велич держави, то, перш за все, ми повинні відродити велич нашої науки і наших високих технологій, зробити все, щоб на повну потужність запрацював наш виробничий потенціал. Бо саме це робить Україну рівноправним партнером у світовому співтоваристві!

Вітаю всіх трудівників нашого підприємства, особливо ветеранів праці, з Днем космонавтики й авіації та Днем працівників ракетно-космічної галузі України! Бажаю творчої енергії, успіхів і нових досягнень у створенні сучасної апаратури і продукції для різних галузей економіки нашої країни. Нехай ваш професіоналізм, авторитет та наполегливість служать запорукою подальшого розвитку космічної галузі нашої держави та процвітанню України в цілому.

Генеральний директор                                  А.С. Яременко


Возврат к списку