07.03.2018

Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. привітав жінок зі святом 8 Березня

1.jpg

Щороку ми відзначаємо День 8 Березня – одне з перших весняних свят у календарі, яке так об’єднує всіх нас, людей різної статі, різного віку, різних поглядів і переконань. Змінюються і ще не раз змінюватимуться часи, а ми всі завжди будемо шанувати свято радості і душевного піднесення, бо присвячене воно ЖІНЦІ – МАТЕРІ, ДРУЖИНІ, КОХАНІЙ!

Важко переоцінити роль жінки як у сім’ї, так і на виробництві. У кожному колективі нашого об’єднання – чи це відділ, цех, лабораторія або дільниця – працюють жінки, чия праця приносить користь підприємству, державі, а їхня чуйність, доброта, чарівна посмішка роблять повсякденне життя чоловіків заводу більш радісним і натхненним. Ви по праву, дорогі жінки, користуєтесь у нашому колективі повагою і любов’ю, незаперечним авторитетом.

Дорогі жінки! Щиро вітаємо вас зі світлим, радісним святом 8 Березня! Бажаємо, щоб весняний свіжий вітер перемін приніс вам наснагу на нові творчі здобутки, шану оточуючих, любов та взаєморозуміння близьких.

Нехай щасливими і здоровими ростуть ваші діти і справдяться всі ваші кращі надії!

Добра, щастя, здоров’я, миру та злагоди вам у такому  непростому і разом з тим прекрасному, як сонячний березневий день, житті!

            З повагою,

Генеральний директор                                                                            А.С. Яременко


Возврат к списку