06.02.2018

За ініціативи Ю.О.Світличної на ДНВП «Об’єднання Комунар» була створена громадська приймальня.

 26 січня 2018 року голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична відвідала Державне науково-виробниче підприємство «Об’єднання Комунар». Під час візиту голова ХОДА доручила створити на підприємстві громадську приймальню. Відповідне рішення було прийнято адміністрацією та профспілковим комітетом підприємства 29 січня 2018 року №138 «Про організацію громадської приймальні голови Харківської обласної державної адміністрації». Також було винесено розпорядження №10 від 01.02.2018 року «Про звернення працівників ДНВП «Об’єднання Комунар» до громадської приймальні голови Харківської обласної державної адміністрації».              
 Контроль за організацією розгляду звернень працівників та взаємодією із ХОДА покладено на заступника генерального директора, депутата Харківської обласної ради Пушкаря М.Б. та голову первинної профспілкової організації Роніна М.О.
 Громадська приймальня розташована на другому поверсі адміністративного корпусу, у кімнаті 202. Графік роботи: кожен перший та третій понеділок місяця з 13:00 до 15:00. 
 Перший прийом відбувся 5 лютого.

Возврат к списку