26.12.2017

Робітнику ДНВП «Об’єднання Комунар» присвоєно почесне звання «Заслужений машинобудівник України»

Начальнику цеху №15 Дячеку Володимиру Антоновичу присвоєно почесне звання «Заслужений машинобудівник України». Нагороду вручила Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична на святковому заході з нагоди 90-літньої річниці ДНВП «Об’єднання Комунар».

Володимир Антонович Дячек розпочав свою трудову діяльність на підприємстві у 1973 році слюсарем-складальником. Потім працював оператором, майстром, заступником начальника цеху, з 2012 року – начальник цеху.

Володимир Антонович зробив значний особистий внесок у виробництво високотехнологічної апаратури систем управління космічних ракет-носіїв, а також великої номенклатури приладів для бортових систем управління ракетних комплексів; він брав безпосередню участь у відпрацюванні нових технологій і в організації серійного виробництва на підприємстві.

За багаторічну сумлінну працю неодноразово заносився на Дошку Пошани підприємства, у 2010 році був нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою Державного космічного агентства України – нагрудним знаком «Ветеран космічної галузі України».

фото 1.jpg

фото 2.jpg


Возврат к списку