20.12.2017

ДНВП "Об'єднання Комунар" приймає вітання з нагоди 90-річчя з дня заснування.

20 грудня 2017 року на ДНВП "Об'єднання Комунар" проходили святкові заходи з нагоди 90-річчя з дня заснування. В рамках проведення святкових заходів у культурно-спортивному комплексі підприємства відбувся святковий вечір.

 

Гостями комунарівців були представники Харківської обласної державної адміністрації, Державного космічного агентства України, Харківської міської ради, керівники підприємств-партнерів, ветерани-комунарівці.

 

З вітальними словами до колективу ДНВП "Об'єднання Комунар" звернувся в.о. Генерального директора Анатолій Яременко. У своїй промові він побажав комунарівцям наснаги і плідної праці, нових трудових здобутків, сили і оптимізму.

 

фото 1.jpg

 

Багато добрих і щирих побажань на адресу «Комунару» було сказано гостями.

З вітальною промовою до працівників «Комунару» звернулась Голова ХОДА Юлія Світлична. Керівник області  привітала присутніх з 90-річчям підприємства та зачитала вітальне слово Президента України, а також вручила кращим працівникам об’єднання державні нагороди й відзнаки ХОДА.

           

фото 2.jpg

фото 3.jpg

фото 3_1.jpg

фото 4.jpg

 

Голова ДКА України Павло Дегтяренко також привітав працівників ДНВП "Об'єднання Комунар" з ювілеєм, відзначивши позитивні тенденції в розвитку підприємства за останній час та передав привітання від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, а кращим працівникам «Комунару» вручив нагороди і Подяки ДКА України за вагомий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування.

 

фото 5_1.jpg

«фото з сайту Харківської обласної державної адміністрації»

фото 6.jpg

фото 6_1.jpg 

По завершенню урочистої частини заходу відбувся святковий концерт.

 

фото 8.jpg

фото 9.jpg


Возврат к списку