19.12.2017

Привітання в.о Генерального директора А.С.Яременка з нагоди святкування 90-літньої річниці ДНВП «Об'єднання Комунар»

IMG_9383.JPG

Дорогі друзі!                                                                                

  Сьогодні ми святкуємо ювілей нашого підприємства. Це особлива дата і важлива віха в житті колективу, це період осмислення вже здійсненого і нових планів на майбутнє.  

  Від електроінструментів, виготовлених в 30-ті роки минулого століття вихованцями комуни, - до випуску складної апаратури систем управління бойових і космічних ракет, продукції промислового і народногосподарського призначення – такий шлях пройшов наш колектив за ці десятиліття. Ця дорога була нелегкою, але, навіть, із найскладніших ситуацій ми виходили переможцями завдяки самовідданості, працелюбності, високій відповідальності комуна рівців усіх поколінь.                                                                                                                                     

  Колектив «Комунара» дав країні п’ятьох Героїв Соціалістичної  Праці, багатьох лауреатів Державної та Ленінської премій, майже дві тисячі наших товаришів по праці мають високі урядові нагороди, звання «Заслужений машинобудівник», «Почесний працівник космічної галузі України», «Заслужений діяч науки і техніки» та інші відзнаки. Хіба можна не пишатись таким колективом?!        

  І сьогодні, працюючи в складних економічних умовах, ми змогли зберегти висококваліфіковані кадри, налагодити освоєння й випуск складної апаратури і обладнання для авіаційної промисловості та бронетехніки України, широкої номенклатури продукції для модернізації пасажирських вагонів «Укрзалізниці» і метрополітену, електронних приладів обліку електроенергії та лічильників води. І ми сподіваємося, що наш досвід, науково-технічний потенціал колективу «Комунара» буде в повній мірі затребуваний як в авіаційній, так і в космічній та інших галузях України. Ми віримо в свої сили і з оптимізмом дивимося в майбутнє.    

  Сердечно вітаю комуна рівців з 90-річчям об’єднання. Бажаю здоров’я, щастя, добра, втілення нових ідей і задумів, наснаги і плідної праці в ім’я великої родини – нашої незалежної України!

в.о Генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар»

А.С. Яременко


Возврат к списку