16.11.2017

Участь керівника ДНВП "Об'єднання Комунар" у засіданні Колегії Державного космічного агентства України

16 листопада 2017 року в.о. генерального директора ДНВП «Об'єднання Комунар» Яременко А.С. взяв участь у засіданні Колегії Державного космічного агентства України, в ході якої було підбито підсумки роботи підприємств та установ космічної галузі за дев’ять місяців 2017 року та визначено пріоритетні напрямки роботи на майбутній період.

 Головою ДКА України Дегтяренком П.Г. було зазначено, що за підсумками роботи дев’яти місяців 2017 року підприємствами галузі вироблено і реалізовано товарної продукції на суму майже 2,9 млрд.грн, а загальний обсяг виробленої валової продукції (з урахуванням незавершеного виробництва) складає понад 3,675 млрд. грн.

 Серед прибуткових у звітному періоді є 6 підприємств: ДП «КБ «Південне», ПАТ «ХАРТРОН», КП СПБ «Арсенал», ДНВП «Об’єднання Комунар», ДП НДТІП, ДП ВО «Київприлад».

 Загальні результати діяльності галузі в цілому продовжують залишатися позитивними. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося зростання обсягів виробництва на 21,3%, а обсяги реалізації продукції зросли на 23,0%.

 За звітний період за участю підприємств галузі у створенні комплектуючих було здійснено один пуск ракети-носія «Антарес» (перший ступінь), три пуски ракети-носія «Вега» (двигун 4-го ступеню), а також три пуски ракети-носія «Союз-ФГ» (система керування).

 З урахуванням вже досягнутих показників  підприємствами космічної галузі за попередні місяці, в 4-му кварталі 2017 року прогнозується збереження вказаних темпів та вихід на зростання обсягів виробництва і реалізації продукції у розмірі 30-33 % в порівнянні з результатами 2016 року.

коллегия 1.jpg

коллегия 2.jpg


Возврат к списку