23.04.2013

Харківське ДНВП «Об'єднання Комунар» приступає до впровадження системи диспетчерського контролю пасажирського транспорту в Криму

19 квітня 2013 р. в Сімферополі відбувся відкритий конкурс із залучення єдиного оператора для надання послуг транспортної телемації, оголошений КРП "Єдиний диспетчерський центр Автономної Республіки Крим" (ЄДЦ АРК). У конкурсі взяли участь фірми із Сімферополя, Києва, Дніпропетровська, Харкова та Одеси. У напруженій конкурсній боротьбі перше місце було присуджене ДНВП "Об'єднання Комунар", яке отримало право на укладення договору з ЄДЦ АРК на надання послуг супутникового моніторингу за всім пасажирським транспортом півострова.

Перевагою пропонованою нашим підприємством системи диспетчерського контролю "Naviland" є те, що вона спочатку розроблялася під потреби транспортного комплексу Криму і може бути оперативно допрацьована на вимогу замовника. Також позитивним моментом є і те, що "Комунар" на сьогоднішній день є єдиним вітчизняним виробником автомобільних 2-х системних (ГЛОНАСС і GPS) навігаційних пристроїв, що відносяться до класу професійних трекерів.

Той факт, що наше підприємство одночасно є розробником програмного забезпечення і виробником трекерів, поза сумнівом позитивно позначиться як на роботі ЄДЦ АРК, так і всього транспортного комплексу півострова в цілому.


Возврат к списку