20.07.2018 На базі ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулося засідання Ради молодих працівників космічної галузі України та представників підприємств
В період з 18 по 20 липня 2018 року на базі ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулося засідання Ради молодих працівників космічної галузі України та представників підприємств.

16.07.2018 Богодухівський електромеханічний завод філія ДНВП «Об'єднання Комунар» отримав сертифікати відповідності на елементи дитячих ігрових та спортивних майданчиків.
Богодухівський електромеханічний завод філія ДНВП «Об'єднання Комунар» отримав сертифікати відповідності на елементи дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

25.06.2018 Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. нагороджений відзнаками Президента Національної академії наук України Патона Б.Є. та Голови правління Української конфедерації журналістів Болгова В.В.
Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. нагороджений відзнаками Президента Національної академії наук України Патона Б.Є. та Голови правління Української конфедерації журналістів Болгова В.В.

16.06.2018 Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою повагу ДНВП «Об'єднання Комунар» за проведення заходів для учасників гранту AERO-UA, в рамках проекту Horizon 2020
З 30 травня 2018 року в м. Харкові на базі АТ «ФЕД»,  ДП «ХМЗ «ФЕД», ДНВП «Об'єднання Комунар», НТУ «ХПІ», НАУ «ХАІ» відбулося 3-х денна нарада учасників проекту AERO-UA, в рамках програми Horizon 2020 (Інтелігенція, Люксембург; Фраунгофер, Німеччина; Техпар, Польща; Манчестерський університет, Великобританія; Івченко-Прогрес, ПрАТ «ФЕД», УкрНДІАТ, НАНУ, НАУ «ХАІ», Україна).

07.06.2018 Голова ДКА України П. Г. Дегтяренко привітав ДНВП «Об’єднання Комунар» з успішним пуском пілотованої ракети-носія «Союз-ФГ»
Прийміть привітання з успішним пуском пілотованої ракети-носія «Союз-ФГ» в рамках виконання взятих на себе міжнародних зобов'язань щодо забезпечення безперервної роботи Міжнародної космічної станції.

04.06.2018 Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою подяку ДНВП «Об’єднання Комунар» за проведення заходів для учасників гранту AERO-UA, в рамках проекту Horizon 2020
30 травня 2018 року на ДНВП «Об’єднання Комунар» пройшов інноваційний регіональний аерокосмічний кластер «Мехатроніка» з учасниками гранту AERO-UA, в рамках проекту Horizon 2020.  Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою подяку за надану можливість і високу організацію проведених заходів.

31.05.2018 Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за І квартал 2018 року
Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» взяв участь у колегії Державного космічного агентства України, на якій були підведені підсумки діяльності підприємств галузі за І квартал 2018 року.

30.05.2018 30 травня 2018 року ДНВП «Об’єднання Комунар» відвідали учасники гранту AERO-UA, в рамках проекту Horizon 2020
30 травня 2018 року на ДНВП «Об’єднання Комунар» пройшов інноваційний регіональний аерокосмічний кластер «Мехатроніка» з учасниками гранту AERO-UA, в рамках проекту Horizon 2020.

21.05.2018 Молоді працівники ДНВП «Об'єднання Комунар» взяли участь в Спартакіаді підприємств космічної галузі
У період з 14 по 20 травня 2018 року  відбулася XIII Відкрита спартакіада підприємств космічної галузі, у якій молоді працівники ДНВП «Об'єднання Комунар» взяли участь та зайняли ІІІ загальнокомандне місце.

18.05.2018 Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко відвідав ДНВП «Об’єднання Комунар»
18 травня 2018 року Голова Державного космічного агентства України Дегтяренко П.Г. здійснив робочу поїздку на ДНВП «Об’єднання Комунар».

17.05.2018 Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. привітав комунарівців з Днем вишиванки
Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С. привітав комунарівців з Днем вишиванки.

09.05.2018 Участь адміністрації ДНВП «Об’єднання Комунар» у заходах, присвячених Дню Перемоги у Другій світовій війні
9 травня адміністрація ДНВП «Об'єднання Комунар" прийняла участь у покладанні квітів до меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» та до меморіального пам’ятного комплексу Слави

02.05.2018 На ДНВП «Об'єднання Комунар" була проведена щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»
У період з 10.04.2018 р. по 02.05.2018 р. на ДНВП «Об'єднання Комунар" була проведена щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

23.04.2018 Працівник ДНВП «Об'єднання Комунар" зайняв 1-е місце у ювілейному турнірі з бодібілдингу та фітнес-бікіні «Кубок України 2018»
В ХНАТОБ пройшов ювілейний турнір з бодібілдингу та фітнес-бікіні, у якому прийняла участь і зайняла 1-е місце працівник підприємства Іванова Ірина Олексіївна.

20.04.2018 Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою подяку ДНВП «Об’єднання Комунар» за надану можливість та високу організацію проведення засідання
19 квітня 2018 року на ДНВП «Об’єднання Комунар» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. було проведене засідання Ради інноваційного регіонального аерокосмічного Кластеру «Мехатроніка», в якому прийняли участь  керівники, уповноважені представники підприємств, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, наукових організацій і наукових шкіл, а також представники громадських організацій та галузевих асоціацій. Рада інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» висловила свою подяку ДНВП «Об’єднання Комунар» за надану можливість і прекрасну організацію проведення засідання.

19.04.2018 На ДНВП «Об'єднання Комунар» відбулося засідання Ради інноваційного регіонального аерокосмічного Кластеру «Мехатроніка».
19 квітня 2018р. на ДНВП «Об'єднання Комунар» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. відбулося засідання Ради інноваційного регіонального аерокосмічного Кластеру «Мехатроніка», в якому прийняли участь керівники, уповноважені представники підприємств, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, наукових організацій і наукових шкіл, а також представники громадських організацій та галузевих асоціацій.

12.04.2018 На ДНВП «Об’єднання Комунар» відбулися урочисті заходи, присвячені Дню працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнього Дня авіації і космонавтики.
З нагоди святкування Дня працівників ракетно-космічної України та Всесвітнього Дня авіації і космонавтики на ДНВП «Об’єднання Комунар» відбулося урочисте засідання, на якому генеральний директор Яременко А.С. привітав комунарівців зі святом і вручив грамоти та інші відзнаки працівникам підприємства. Також була відкрита оновлена Дошка пошани.

12.04.2018 Привітання Генерального директора Яременка А.С. з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнім Днем авіації і космонавтики.
Генеральний директор Яременка А.С. привітав трудівників ДНВП «Об’єднання Комунар» з професійним святом.

04.04.2018 Генеральний директор ДНВП "Об'єднання Комунар" взяв участь в засіданні Колегії Державного космічного агентства України.
Підведення підсумків роботи підприємств та установ космічної галузі за 2017 рік.

14.03.2018 На ДНВП "Об'єднання Комунар" пройшов семінар з питань реалізації державної політики в сфері трудових відносин
14 березня 2018 року на території ДНВП "Об'єднання Комунар" пройшов семінар за участю представників Головного управління Держпраці у Харківській області, відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради і адміністрації та трудового колективу ДНВП "Об'єднання Комунар".


Новости 141 - 160 из 221
Начало | Пред. | 6 7 8 9 10 | След. | Конец Все