21.05.2013 Участь у «Відкритих консультаціях з питань Міжнародного кодексу поведінки в космосі»

16-17 травня 2013 року в м. Києві відбулася перша багатонаціональна зустріч експертів з обговорення проекту Міжнародного кодексу поведінки в космосі

20.05.2013 На ДНВП «Об’єднання Комунар» завершені попередні стендові випробування приводу пневмомеханічного, розробленого колективом конструкторсько-технологічного відділу 79.
Даний привід використовується в конструкції зсувних дверей вагонів метро. Галузь застосування зазначених дверей – вагони, що використовуються в метрополітенах м. Києва, Харкова, Дніпропетровська, Москви та ін.

17.05.2013 Проведення дослідної експлуатації ВДУЧ 1000

На підприємстві ПАТ «Криворізький завод гірського устаткування» пройшли промислові випробування зварювального устаткування нового покоління ВДУЧ 1000.

23.04.2013 Харківське ДНВП «Об'єднання Комунар» приступає до впровадження системи диспетчерського контролю пасажирського транспорту в Криму

У напруженій конкурсній боротьбі перше місце було присуджене ДНВП "Об'єднання Комунар", яке отримало право на укладення договору з ЄДЦ АРК на надання послуг супутникового моніторингу за всім пасажирським транспортом півострова.

21.03.2013 Створення представництва ДНВП «Об'єднання Комунар» у м. Євпаторія, Автономна Республіка Крим

З 1.04.2013 р. відкривається представництво ДНВП «Об'єднання Комунар» - «Комунар-Логістик» у м. Євпаторія, Автономна Республіка Крим.

31.01.2013 Проведення випробовувань швидкісного міжобласного потягу

29-31 січня на Крюківському вагонобудівному заводі були проведені випробування МВК-1 швидкісного міжобласного потягу. У складі потягу пройшла випробування і продукція нашого підприємства – меблі службового купе і столики в пасажирських купе.

25.01.2013 Разробка приводів для зсувних та притульно-зсувних дверей

25 січня конструкторсько-технологічний відділ по залізничному напрямку завершив розробку приводів для відкриття-закриття зсувних і притульно-зсувних дверей метрополітену і рухомого складу залізниці.

15.01.2013 Упровадження нової технології у виготовленні деталей залізничної тематики

На початку 2013 року підприємством закуплене устаткування і упроваджене виготовлення деталей і виробів залізничної тематики з важкогорючого пластику методом термоформовки

15.01.2013 Інноваційна система контролю переміщення й охорони вантажів

Інноваційна система контролю переміщення й охорони вантажів ДНВП "Об'єднання Комунар" виводить на ринок України інноваційну систему контролю переміщення й охорони вантажів «Слідопит-У». Система «Слідопит-У» являє собою мобільну охоронну систему, що забезпечує дистанційний контроль несанкціонованого розкриття вантажу з прив'язкою до місця і часу, забезпечуваної супутниковими радіонавігаційними системами ГЛОНАСС/GPS за допомогою GSM. Система здійснює дистанційний контроль місця розташування і цілісності будь-яких видів тари, застосовуваної для перевезення вантажів автомобільним, а також водним (річковим) і залізничним транспортом в Україні.

29.12.2012 ДНВП «Об’єднання Комунар» відзначило 85-річчя з дня утворення

29 грудня 2012 року ДНВП «Об’єднання Комунар» відзначило 85-річчя з дня утворення підприємства. На честь цієї події в КСЦ «Комунар» напередодні Нового року відбувся святковий вечір, який зібрав не лише працівників нашого об’єднання, а й представників споріднених підприємств, Харківської облдержадміністрації, міської ради, ветеранів-комунарівців.

25.12.2012 Передача українських пасажирських вагонів Таджицькій залізниці

25 грудня, у Душанбе, в урочистій обстановці відбулася передача ДУП «Таджицька залізниця» 15 нових пасажирських вагонів, виготовлених Крюківським вагонобудівним заводом з інтер'єром виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар».

01.11.2012 Пристрої стеження і охорони

ДНВП "Об'єднання Комунар" освоєно виробництво двосистемних навігаційного пристрою стеження і охорони "NaviLand AT-01-UA". Пристрій відноситься до класу трекерів, які здійснюють в режимі реального часу визначення місця розташування автотранспортних засобів за сигналами двох супутникових радіонавігаційних систем ГЛОНАСС / GPS та передачу координатно-тимчасової інформації на сервер системи спостереження та охорони "Naviland" ( www.naviland.com.ua ).

12.09.2012 Харківський трансформер відправлений до Казахстану

Чергова партія пасажирських вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ» з внутрішнім інтер'єром виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар», виготовлених за замовленням АТ «Пасажирська лізингова вагонна компанія» відправлена ​​до Казахстану. У складі поїзда вагони підвищеної місткості (плацкартні) моделі 61-779П та купейні вагони з купе-трансформерами моделі 61-779. (всього в 2012 р. - 49 вагонів).

17.08.2012 Прем'єр-міністр України пообіцяв купувати поїзди українського виробництва

Під час відвідин 16 серпня Сорочинського ярмарку Прем'єр-міністр України Микола Азаров ознайомився у виставковому павільйоні ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», з нашим головним Замовником внутрішнього інтер'єру та зовнішніх дверей. Зокрема Микола Янович зацікавився інформацією про успішні випробування вітчизняного швидкісного міжрегіонального двосистемних швидкісного поїзда, створеного на Крюківському вагонобудівному, в якому ДНВП «Об'єднання Комунар» виготовив службові приміщення та столи пасажирського салону.

30.06.2012 Новий поїзд метро в Харківському метрополітені

Новий сучасний потяг метро з асинхронним приводом виробництва Крюківського вагонобудівного заводу і притулитися-зсувними дверима спільного виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар», фірми «Bode» (Німеччина) та фірми «Rawag» (Польща) днями прибув до Харкова. За домовленістю з Харківським метрополітеном він пройде там обкатку, перевірку всіх систем в роботі, дослідну експлуатацію, або, як кажуть фахівці, вписування в інфраструктуру Харківського метрополітену.


Новости 201 - 215 из 215
Начало | Пред. | 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все