18.08.2014

Міжнародні змагання зі стрільби із лука

З 13 по 17 серпня 2014 року на спортивній базі ДНВП «Об’єднання Коммунар» проводились Міжнародні змагання зі стрільби із лука «Стріли Слобожанщини». Дані змагання внесені в Єдиний календарний план фізкультурно – оздоровчі та спортивні події України на 2014 рік та в календар змагань Міжнародної федерації зі стрільби із лука (World Archery). Завдяки безпосередній участі ДНВП «Об’єднання Коммунар» в особі генерального директора Сабадоша Любомира Юрійовича, який також є Президентом федерації стрільби із лука в Харківській області, змагання пройшли на високому організаційному рівні. В змаганнях приймали участь близька 100 найсильніших лучників України – представники Львівської, Сумської, Київської, Чернівецької, Ровенської, Черкаської та Харківської областей.
   13 серпня в програмі змагань було передбачено розіграш першого комплекту нагород в змішаних командах.
   В категорії класичного лука золото завоювали представники міста Львів – Шабалітова Катерина та Гавелко Юрій, срібло – у наших земляків Павличенко Дарії та Ловчикова Дмитра, бронза – у збірної команди Щепак Юлії (м. Черкаси) та Хавтури Валентини (м. Ровно).
   В категорії блочного луку золото взяла команда «Київ – ліга», срібло завоювали представники міста Харкова – команда «Харків – університет» - Галазюк Віктор та Борисюк Олена, бронзу завоювали також представники Харкова – команда «Харків – ФСЛХО» - Дорошенко Юрій та Тетяна.
   16 серпня буз розіграний комплект медалей у персональному заліку, як у класичному, так і в блочному луку.
   Серед чоловіків (класичний лук) переможцем став представник міста Суми – МСМК України Скачок Александр, срібло у Заслуженого Майстра Спорту Сердюка Александра та бронзу завоював представник чернівецької школи стрільби із лука – майстер спорту України Омельченко Ігор.
   Серед жінок в цьому виді програми перемогу одержала МСМК України із Харкова Коваль Вікторія, срібло також у представниці Харкова – ЗМС України Бережної Тетяни, бронза у представниці міста Львів – МС України Міхайлової Олени.
   В категорії класичного луку (кадети) золото завоював спортсмен з міста Чернівці – Черкез Владислав, срібло та бронза у лучників з Харкова – Диканя Леоніда та Головко Марка (вихованці ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Коммунар»).
   В категорії блочного луку серед чоловіків перше місце зайняв представник міста Львіва – Соколов Александр, срібло та бронза – у представників міста Харкова – Дорошенко Юрія та Марценюка Валерія відповідно.
   Серед жінок в цьому виді програми перше місце зайняла представниця Харкова – Борисюк Олена, срібло у Красницької Анастасії (місто Київ), бронза у Дорошенко Тетяни (місто Харків).
17 серпня відбувся розіграш останнього комплекту нагород, змагання пройшли в командному заліку.
   Серед чоловіків (класичний лук) переможцем стала команда «Харків – ШВСМ» в складі: олімпійський чемпіон, ЗМС України Рубан Віктор, Сердюк Александр, Ловчиков Дмитро. Срібло у Львівської команди, бронзу завоювала команда «Харків – СДЮСШОР» - Ладіков Антон, Мелехов Артем, Євдокимов Ніколай.
   В категорії класичного луку (жінки) перемогу одержала команда «Харків – СДЮСШОР» в складі Мазорчук Катерини (вперше виконала норматив майстра спорту України), Кіріченко Марини, Гарамової Рімми. Срібло у команди «Харків – ШВСМ» - Коваль Вікторії, Павліченко Дарії, Ксенофонтової Катерини та бронзу завоювала команда міста Суми.
   В категорії класичного луку (кадети) не було рівних лучникам з Харкова, увесь п’єдестал пошани зайняли спортсмени з Харкова: 1 місце – «Харків – I» (Риндік Ігор,  Шейко Владислав, Грекулов Александр), 2 місце – «Харків – СДЮСШОР – І» (Гуліч Ігор, Бабійчук Антон, Бойко Михайло), 3 місце – «Харків – СДЮСШОР – ІІ» (Кравчук Микита, Мамонтов Валерій, Колесніков Кирило).
   В категорії блок серед чоловіків переможцем стала команда міста Львова, срібло у команди «Харків – університет» (Галазюк В., Ткач А., Платонов А.), бронзова нагорода у команди «Харків – І» (Марценюк В., Мильченко Н., Гуров О.).